Jakie wspaniałe ponowne odkrycie

Witam Was z Niemiec! słuchałem płyty „idę za tobą” pierwszym razem około 30 lat temu w (zachodnich) Niemczech gdzie chodziłem do szkoły i koleżanka (z internatu, która przyszła z Polski) przyniosła tę kasetę. Lubiłem muzykę mimo że nie rozumiałem żadnego słowa.
15 lat temu zacząłem się uczyć polskiego, dostaliśmy kontakt do kościoła w Poznaniu, i poznałem coraz więcej Polaków, mam jakoś Polskę na swoim sercu i się interesuję ludźmi i szczególnie Chrześcianskimi.
Prowadzę od kilku lat uwielbienie w naszym kościele w Szwarcwaldzie (jak pisać? 🙂 ) i się interesuje coraz bardziej muzyką uwielbienia w Polsce.
Najbardziej zachwzcony byłem jednak kilka dni temu, kiedy odkryłem w Spotify waszych płyt, szczególnie „idę za tobą” z której znałem kiedyś muzykę, ale nowe było, źe na pierwszy raz zrozumiałem duźo tych tekstów. Było dla mnie jak mówił osobiście do mnie Swięty Duch, tyle pocieszenia, tyle pokoju, tyle radości w nich!
Dziękuję, źe stworzyliście i zaśpiewaliście tę wspaniałą muzykę chrześcianską, jako pionierzy (musiałem przypominać, źe juź działaliście zanim źe skończył komunistyczny system)
(Szukam jeszcze tekstów by lepiej je zrozumieć.)
W Boźej miłości
Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − 14 =